Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat 1 van mijn passies je het meeste boeit en dat dat niet het motor rijden is ;-) Heb ik gelijk of heb ik gelijk? ;-)
Je bent een man die op zoek is naar spanning en avontuur. Die houdt van onvoorspelbare en impulsieve dingen. Heb je ook wat ritme gevoel? Is geen pre hoor ;)
Ben je een stoere vent en wil je me een beetje verwennen na een dag hard werken? Ik kan nog steeds een beetje dominant zijn, dus maak je geen zorgen, je zult niet eindigen met een verlegen vogeltje, zo ben ik niet.
Een echte gentleman, die mij met respect zal behandelen, iemand waarmee ik een goede toekomst mee kan opbouwen en samen lang en gelukkig mee kan leven!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Rambola90, 26 jaar · Haarlemmerliede
Natuurlijk wil ik alles van jou weten maar dat komt wel. Ik ben blij als je een beetje uit de buurt komt en toch wel leuk om te zien.
Nogloves, 26 jaar · Lelystad
Ja, wat zoek ik? Nu moet ik vast heel uitgebreide gaan omschrijven maar mijn ideale man aan voldoet. maar heel eerlijk ik heb
Shaooo , 26 jaar · Monnickendam
Ik heb niets met stoere macho's met een grote mond die alleen maar aan zichzelf denken. Liever heb ik een zachtaardige jongen,
MeLouise, 27 jaar · Oppuurs
Hoop hier mijn knappe prins te vinden ;)
ShineReneej, 27 jaar · Heerlen
Een lieve jongen, die een eigen mening heeft, spontaan is en eigelijk moet er gewoon een klik zijn ;
Ingrid070, 27 jaar · Den Haag
Hallo leuke mannen van Nederland, Ik ben Ingrid ( 22 jaar ) en kom uit Den Haag. Ik ben op zoek naar een leuke spontane man/jongen
Bimeisje23, 27 jaar · Nijmegen
Leeftijd is onbelangrijk sta overal open voor
Pieringgurl, 26 jaar · Abcoude
Je bent lief en vooral jezelf, je hebt geen ochtendhumeur en heb geen bezwaar tegen een gamende vriendin die rookt. Het zou