Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat 1 van mijn passies je het meeste boeit en dat dat niet het motor rijden is ;-) Heb ik gelijk of heb ik gelijk? ;-)
Je bent een man die op zoek is naar spanning en avontuur. Die houdt van onvoorspelbare en impulsieve dingen. Heb je ook wat ritme gevoel? Is geen pre hoor ;)
Je wilt een deel van mijn leven zijn, een deel van mijn hart, het zou fantastisch voor ons worden, ik wacht hier op je. Hoe lang kun je tijd doorbrengen met een een dame zoals mij?
Mijn verleid jij met chocola! Dat is mijn zwakte. Wat ik echt heel erg leuk vind is wanneer een man het lekker vind om met mijn haren te spelen! Daar word ik zo ontspannen van. Dat is echt mijn guilty pleasure!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Thesweetes, 27 jaar · Hoek van Holland
Ik ben niet echt opzoek naar een vriend ik vind alleen het gevoel van 'iemand leuk vinden' en daarmee lol hebben heel fijn!
BitHurry, 26 jaar · Lombardsijde
wat ik zoek is dat hij een oprechte, aardige, liefhebbende persoon is.
Honeytess, 27 jaar · Hoornaar
Omdat ik van kroelen hou en mezelf aanraken, wil ik graag een man vinden die er ook van houdt. Iemand die mij een beetje warmte
GorgeousxGraci3, 26 jaar · Bronneger
Ik hou van creatieve mannen. Mannen die weten wat ze willen in het leven en daar ook voor gaan. Een carrière hoeft niet
KatieBabee, 27 jaar · Daknam
Iemand die net als ik positief in het leven staat en klaar is voor een nieuw hoofdstuk. Ben jij zo iemand? Dan hoor ik graag iets
Krisje199006, 27 jaar · De Pinte
Humor, lekker gek doen, plagen, gezellig maar ook serieus en eerlijk dat zijn de woorden die bij u passen!
Sabette, 26 jaar · Assen
Je moet wel een beetje bij me uit de buurt komen, dat is makkelijker als we elkaar echt willen leren kennen. Ik hou van mannen
DeOplossing, 27 jaar · Hellendoorn
Nou het liefst heb ik gewoon een lekkere pik die al mijn gaatjes gaat verkennen en een aantal condooms voor mij gaat vullen,