Iemand die een beetje nerdy, ondernemend en fit is, zou me goed doen. Ik geloof dat als je jezelf omringt met de mensen met wie je je ideale waarden deelt, je het beste in elkaar na boven haalt. Ik geef er de voorkeur aan dat een man me zo goed behandelt.
je ziet door mijn beugel een veel mooier beeld. Dat is het ten eerste. Je vind het niet erg en snapt ook wel dat het tijdelijk is. Vervoer heb je zelf. Je kan in Friesland komen. En je bent niet snel op je bekkie gevallen. Ik hou namelijk wel van een vlotte man.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je niet alleen aan je eigen plezier denkt, maar dat je ook de tijd gaat nemen om mij een goede tijd te geven. Als je daar helemaal voor wilt gaan dan ben jij de man die ik zoek.
Je bent een stoere man, die stevig in zijn schoenen staat en mij denkt te kunnen temmen. Je houdt net als ik van films, gezellig op stap gaan, bioscoop en lekker eten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
BrionySugar, 26 jaar · Heerde
Ik ben op zoek is naar gezelligheid, warmte, liefde en geluk. Wie weet wat er voor ons is weggelegd. Niet geschoten is toch
Marliekemjam, 26 jaar · Aalsmeerderbrug
Spannend hè?
SmeltOogje, 27 jaar · Hengelo
Modebewust of bereid om zich open te stellen voor mode. Aardig, begripvol en sportief.
Boukkjeh, 26 jaar · Hoogersmilde
Een vent die zich kan vinden in wat ik graag doe. Een man die ook kan en wilt flirten. Een man die kan genieten van wat ik met hem
NeelGroningen, 26 jaar · Groningen
Mijn tijd wil ik inhalen met jou en dagen of maanden een inhaalrace met jou doen. Neuken tot we erbij neervallen en niet letterlijk
UltimateDarkness, 27 jaar · Almere
Kan jij mij temmen?
Sexualpleasure, 27 jaar · Amersfoort
volgt
Lookfor, 27 jaar · Groningen
Heb je zin in een eenmalige spannende opwindende date?? Dan weer je wat je moet doen ;)