Reislustig zou een enorm pluspunt zijn, en je moet hier ook wel af en toe voor in staat zijn. Ik hou van eerlijke en oprechte mannen die hun hart op de juiste plek hebben. Meer kan ik er op het moment niet van maken.
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je niet alleen aan je eigen plezier denkt, maar dat je ook de tijd gaat nemen om mij een goede tijd te geven. Als je daar helemaal voor wilt gaan dan ben jij de man die ik zoek.
Mijn verleid jij met chocola! Dat is mijn zwakte. Wat ik echt heel erg leuk vind is wanneer een man het lekker vind om met mijn haren te spelen! Daar word ik zo ontspannen van. Dat is echt mijn guilty pleasure!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Freakylover, 27 jaar · Middelburg
Dussssssssss wil je me leren kennen????? Stuur me jouw msn want ik ga geen berichten terug sturen want dat kost mij te veel
DianaXx3, 27 jaar · Biddinghuizen
Ben jij wat bekender al hier en wil je mijn tourguide worden? Als beloning zal ik een sterrenmaaltijd voor je klaarmaken.
Singlerobin, 26 jaar · Zundert
Ik heb eerlijk gezegd niet een idee naar wat voor een jongen ik precies op zoek ben maar ik hoop dat je lief en gezellig bent en
Carlyyh, 26 jaar · Lelystad
Je houdt van plezier maken en dit is je kans om het te doen zonder het gedoe van een relatie. Waarom zouden we elkaar moeten onderdrukken
Philine891214, 27 jaar · Kortrijk
Een man die wel weet hoe hij een vrouwtje moet behandelen in bed, of op hele andere plekjes natuurlijk. Hygiënne is wel
Leonda1990, 27 jaar · Werchter
Ik vraag me natuurlijk ook heel erg af waar jij naar op zoek bent! Ik hoop naar mij maar dat zal dan ook heel snel gaan blijken.
Kimmy91, 26 jaar · Zeewolde
Ben jij geen jaloerse man? En kan jij trots op mij zijn, zoals ik ben. Dan wil ik graag in contact met je komen.
Mady0, 26 jaar · Leerbroek
Ik ben niet op zoek naar de knapste man, leukste man hier. Ik weet dat een knappe man nooit echt veel inhoud heeft. Ik ben op zoek