Je bent zelf ook een man die van een beetje luxe houdt dus je begrijpt mij best wat ik bedoel met verwend zijn. Het is jouw bedoeling hier een dame van jouw stand te ontmoeten om zo een relatie op te bouwen met iemand die jou voor 100 % gaat begrijpen.
Als jij een lieve, zorgzame en niet al te saaie man bent om mee samen te te zijn, denk ik dat ik je nu al leuk vindt! Leeftijd interesseert me niets, het enige wat ik van jou zou willen is dat je mij weer aan het lachen zou kunnen krijgen en ook altijd in bent voor een leuke tijd. Jij moet wel goed verzorgd zijn en
Dus ben jij die geile man die wel meer durft dan een standje? Een lekker lichaam heeft waar ik lekker tegen aan kan kruipen, een pik die ik lekker diep in mijn mondje mag nemen? Ik hou wel van een lekker lang voorspel jij ook?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SweetMilou, 27 jaar · s-Hertogenbosch
Ik wil een man vinden voor echt heel goede seks en dat is nu allemaal in mijn gedachten. Dat is ook naar jouw mening ook perfect?
Krisje199006, 27 jaar · De Pinte
Humor, lekker gek doen, plagen, gezellig maar ook serieus en eerlijk dat zijn de woorden die bij u passen!
Borningfire, 26 jaar · Biddinghuizen
Jij bent gewoon een man die van sex houdt, maar die zeker de behoeftes van zijn bedpartner ook in de gaten houdt en ook wil invullen.
Stapvriendin, 26 jaar · Everberg
Ja waar zit je verstopt en wat moet ik nog meer doen om je te kunnen vinden. Laat het me even weten oke?
Pleasance, 26 jaar · Eindhoven
zou het geweldig vinden als we samen lekker genieten kunnen, op een rustiger manier, Kan jij iemand in de watten leggen?
Wendy H, 27 jaar · Rogat
Ik ben al een tijd single, maar zoek wel naar een leuke vent die me kan vermaken en opvrolijken. Ook al is het maar voor een dag,
XRosanX19X06, 26 jaar · IJzendoorn
Wat zou het fijn zijn om een ??man te ontmoeten die écht goed kan neuken. Ik wel van voorspel, maar ik ben vooral een
I Am Trish4, 27 jaar · Edelare
Je houdt van spanning en ook van spanning op een plek die niet standaard is. Thuis mag het op het aanrecht zijn, zolang mijn