Dat je gewoon bent en met twee woorden spreekt en dat je altijd U zegt haha. Nee hoor zo ben ik zelf ook niet echt en geloof dat ik dat tegenwoordig al helemaal niet kan vinden. In mijn leeftijdscategorie zit dat dan weer wel. En dat je een baan hebt of studeer. Want thuiszitten is volgens mijn ouders echt kansloos.
Een man is avontuurlijk en bereid om het overal mee naar toe te nemen, zolang het leuk en opwindend is! Ik hoop dat er nog steeds tijd is dat je me zult vertellen dat we naar een leuke en avontuurlijke plek kunnen
Mijn vriend houdt meer van 4-sterrenhotels, dus wanneer ik met hem op vakantie ga, is dat meestal waar we terechtkomen. Maar zoals ik al zei, ik geef de voorkeur aan die slaapzak. Wil je meedoen?