Je bent een erg liefhebbende man die mijn passie kan ontsteken met je charmes. We zullen zoveel plezier hebben als we kunnen, dus ik hoop dat je de tijd voor me hebt. Je ziet er ook goed uit en je ruikt altijd lekker en je weet hoe je je moet kleden om indruk te maken op een vrouw.
Vind je het leuk om verleid te worden door een blond en heet kuiken? Vind je het niet erg dat je niet de enige bent met wie ik seks heb? Ik ga geen exclusiviteit beloven. Ik doe mijn ding en er is niemand die me gaat vertellen wat ik wel of niet kan doen.
Je doet alles maar dan ook werkelijk alles op seks gebied of je hebt alles al gedaan. Je vind het een uitdaging mij alles te laten merken zien en voelen. En dan kijken we samen misschien wel heel anders weer tegen dingen aan. Genieten moet het dagelijkse doel zijn.