Ik heb geen rugzak vol ervaring en zodra mijn vriendinnen ergens bij zijn val ik gewoon niet op. Maar ik hoop nu toch wel een beetje op te vallen al is het alleen maar bij jou. Zou namelijk zo graag eens wat meer ervaring op willen doen.
Gaan we het echt laten gebeuren als het aan mij ligt wel. Ik wil graag de nacht samen doorbrengen en dat is wat ik nu wil. Ik heb het zo hard nodig en ik wil het liefste dat het meteen gebeurt. Ik kan gewoon niet meer wachten.
Je doet alles maar dan ook werkelijk alles op seks gebied of je hebt alles al gedaan. Je vind het een uitdaging mij alles te laten merken zien en voelen. En dan kijken we samen misschien wel heel anders weer tegen dingen aan. Genieten moet het dagelijkse doel zijn.