Wat zoek ik.. Toch ook iemand waar ik bovenstaande dingen ook mee kan doen. Iemand waar ik blij van word en die ook blij van mij wordt! Een vrolijke, lieve, spontane man als aanvulling op mijn nu al leuke leventje dus. Iemand waar ik een klik mee heb!
Ik zoek een rustige jongen die ook niet heel uitbundig hoeft te doen en zo de aandacht op eist, Ik hou er juist van als een jongen de totale aandacht aan mij zou geven, zodat we in alle rust lekker van elkaar kunnen genieten en leuke dingen kunnen doen!
Hou van stoere mannen die de vrouw het hof maken. Dat is me sexy voor je aankleed en jij wel weer wat je dan allemaal met mij moet doen. Vind het leuk om spannende spelletjes te spelen, waar wij de hoofdrol in spelen.