Ondeugend, mij op mijn gemak laten voelen, ervaring hebben op sex gebied, mij de tijd kunnen geven om lekker op me gemak te komen en zacht te werk gaan zodat we daarna heerlijk lang van elkaar kunnen genieten en nog veel meer ;)
Kom jij me verrassen? Want ik ben echt dol op verrassingen en vind het ook leuk iets bijzonders voor jou te doen. Ik wil graag met je uitgaan, maar ook gewoon knusse avondjes op de bank beleven;-) Alles kan en alles mag, helemaal niets moet. Heb jij al zin gekregen ervoor te gaan?
Een hapje eten is leuk dan leren we elkaar kennen maar het is ook wel erg fijn om wat meer te doen samen. Dus sluit ik niet uit dat we het bed delen de eerste keer, we gaan toch op gevoel af?