Naja, ik woon dus nog thuis, en gezien mijn 'fijne' situatie kan ik echt niet iemand mee naar huis nemen!! Dus als we iets tofs gaan doen samen, word dat bij jou of ergens anders. En ja hoe stom het ook klinkt met mijn leeftijd, ik heb serieus weinig ervaring met jongens,relaties en noem maar op. Dus hou er wel ff rekening mee!
Stuur me alsjeblieft een bericht en hopelijk zal ik je dan gaan zien. En ik kan je nacht leuk maken, ik zal ervoor zorgen dat je tevreden bent met wat ik met je zal doen. Wees niet onzichtbaar wees dapper.
Iemand die het lekker vindt dat iemand voor hem kookt. Hou je er van om een huiselijk meisje om je heen te hebben? Ik ga ook wel graag uit met je hoor, maar ik vind het nou eenmaal heerlijk om voor je te zorgen. Lijkt jou dit fijn?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sarah311, 25 jaar · Sittard
Wat ik zoek in een man is een beetje hetzelfde. Natuurlijk hoef je niet zo te zijn zoals ik, maar het is denk ik wel belangrijk
Mel Xx, 25 jaar · Antwerpen
Volgt
Weesjezelzf, 24 jaar · Amersfoort
Je bent leuk aardig en je hebt lef. Meer hoeft denk ik zo voor het begin nog niet toch?
Malieekah, 24 jaar · Nederweert
Ik kijk gewoon naar iemand om quality time in huis te hebben, samen te groeien als een stel, iemand om mijn dromen waar te maken
Nonamepje, 24 jaar · Maassluis
Ik val op uitstraling en hoe je van binnen bent. Ja natuurlijk wil het oog ook wat, maar dan meer qua hoe je gekleed bent enzo...
Ondeugd Zelve, 25 jaar · Zaandam
Ik ben op zoek naar leuk mail contact waarbij ik me graag laat verrassen door jou!
SomethingBeauty, 24 jaar · Sevenum
Lekker En stoer En nog lekkerder dan ik
Gcilissen, 25 jaar · Geleen
ik ben opzoek naar iemand die dezelfde interesses heeft. vertrouwen en eerlijkheid vind ik het belangrijkste in een relatie.