Ik zoek een rustige jongen die ook niet heel uitbundig hoeft te doen en zo de aandacht op eist, Ik hou er juist van als een jongen de totale aandacht aan mij zou geven, zodat we in alle rust lekker van elkaar kunnen genieten en leuke dingen kunnen doen!
Je hoeft niet veel uit te geven alleen voor een date om indruk op me te maken, het goede en zinvolle gesprek is beter, we kunnen overal over praten, we kunnen gewoon koffie drinken of zoiets. Ik ben geen feestbezoeker, maar je kunt me soms naar de muziek bar slepen, ik luister graag naar een live-akoestische
Ik heb geen rugzak vol ervaring en zodra mijn vriendinnen ergens bij zijn val ik gewoon niet op. Maar ik hoop nu toch wel een beetje op te vallen al is het alleen maar bij jou. Zou namelijk zo graag eens wat meer ervaring op willen doen.
Wat zoek jij hier? Hetzelfde als ik zoek? Geen verplichtingen in elk geval, geen mooie beloftes en zeker geen verantwoordelijkheden. Lang leve de lol en die kunnen we overal wel maken, niet alleen in de slaapkamer.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Japansmeisje, 24 jaar · Almere
Je bent een stuk ouder dan mij. Je vind reizen erg leuk en vakanties kunnen je niet lang genoeg duren. Je bent ongehuwd of gewoon
Mayon1992, 25 jaar · Bunsbeek
Ja over jou, ik val niet echt op een bepaald type man. Ik denk dat de klik er gewoon moet zijn, en die hoop ik hier te vinden.
Redgirllila, 25 jaar · Nieuw-Vennep
Ik droom er al een tijdje van om een kerel te hebben die een beetje stout is, maar ook lief en zorgzaam. Iemand die het leuk zou
Nnatjheu, 25 jaar · Beverwijk
Je bent een beetje van alles, je houd van stappen, hebt ook serieuze kanten, bent sportief of steunt een ander die dat wel is.
Zoe297, 24 jaar · Eesveen
Ik zoek een man met echte gevoelens. Iemand die echt is, zijn emotie's kan laten zien. Die lekker kan kletsen, mannen die zijn
Nooraah, 25 jaar · Zwolle
Iemand die niet snel oordeelt maar een mens de kans geeft om zichzelf te zijn. Die wel heel open is en van praten houdt. Een echte
JelkeCross, 24 jaar · Assen
beetje stoere binkie hahahaha, ok wel een gezellige jongen om mee te stappen. bioscoop ofzo.
MIssSugar, 25 jaar · Hamme
Ik val erg op een 'nerds', misschien omdat ik zelf een enorme nerd ben. En iemand die heel veel lacht.