Wees warm, wees sexy en een betrouwbare man zonder grenzen alstublieft. Wees verlegen, maar met een kinky randje, wees knap en heel eerlijk, graaf diep in me en kom alsjeblieft klaar in mij of misschien op mijn gezicht.
Ik heb wel eens een filmpje gezien maar dan nog snap ik niet hoe dat lekker kan zijn. In een auto gepropt. Ik snap dat mijn auto niet zo heel groot is. Maar is er dan ook misschien iemand die mij kan laten zien en voelen hoe het in een auto moet gaan gebeuren?
Je hoeft niet veel uit te geven alleen voor een date om indruk op me te maken, het goede en zinvolle gesprek is beter, we kunnen overal over praten, we kunnen gewoon koffie drinken of zoiets. Ik ben geen feestbezoeker, maar je kunt me soms naar de muziek bar slepen, ik luister graag naar een live-akoestische