Mijn vriend houdt meer van 4-sterrenhotels, dus wanneer ik met hem op vakantie ga, is dat meestal waar we terechtkomen. Maar zoals ik al zei, ik geef de voorkeur aan die slaapzak. Wil je meedoen?
Ik ga geen waslijst opnoemen in wat ik in iemand zoek en ook geen waslijst over hoe ik ben, hiervoor moet je elkaar toch eerst leren kennen en als de klik er is, dan kunnen we altijd verder kijken :) Lijkt het je gezellig om in contact te komen? Laat dan even een berichtje achter.
Ben je leuk lief aardig en charmant? Dan ben jij de gene die ik zoek. Ik vind het belangrijk dat je goedverzorgd bent en ook een beetje romantisch. We kunnen zoveel leuke dingen doen. Ik ben hoop dat je net als ik soms ook wel in bent voor wat stouts.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Littlemandy, 25 jaar · Rotterdam
Ik heb geen idee naar wat voor soort jongen ik op zoek ben, ik denk dat het belangrijk is dat hij mij op mijn gemak kan stellen.
Summer-Skye, 25 jaar · Molenhoek
Jij bent een man die hier in de omgeving wel bekend is en je hebt er wel wat uurtjes voor over om mij een beetje gezelschap te houden.
DirtyCash, 24 jaar · Antwerpen
Staat je open voor een inspectie in mijn kast? Dan mag je mij ook uitgebreid inspecteren. Ik kan je ook helpen, je hoeft niet
Nolesste, 25 jaar · Lichtenvoorde
Je hebt vrij en zou me altijd en overal uitnodigen, laat me weten en horen wat je stijl is wanneer je bij een vrouw bent, wees
Sexkim, 25 jaar · Apeldoorn
tell me?
Missgentle, 24 jaar · Meppel
Ik zoek een leuke gezellige man die mij weer kan laten voelen hoe een vrouw zich moet voelen. Iemand die niet vies is van sex
Metaakiss, 25 jaar · Berbroek
Ik ben hier om seksueel tevreden te worden. Ik wil geen emotionele band hebben met de man die ik hier ga ontmoeten. Als je een
Stella4you, 25 jaar · Tienhoven
Ik ben op zoek naar iemand bij wie ik wel mijn ding kan doen. Iemand die dus zelf ook zijn hobby's en bezigheden heeft.