Ben je leuk lief aardig en charmant? Dan ben jij de gene die ik zoek. Ik vind het belangrijk dat je goedverzorgd bent en ook een beetje romantisch. We kunnen zoveel leuke dingen doen. Ik ben hoop dat je net als ik soms ook wel in bent voor wat stouts.
Iemand die het lekker vindt dat iemand voor hem kookt. Hou je er van om een huiselijk meisje om je heen te hebben? Ik ga ook wel graag uit met je hoor, maar ik vind het nou eenmaal heerlijk om voor je te zorgen. Lijkt jou dit fijn?
Je bent een lieve en zorgzame man die weet hoe je vrouwen moet respecteren. Je hebt ook een bron van inkomsten, zodat je voor jezelf kunt zorgen. Ik wil ook bij iemand zijn die altijd goed ruikt en een soort romantische relatie met mij wil hebben.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Tanya93, 25 jaar · Borssele
Ik heb zoveel behoefte aan seks en dat hoop ik ook te vinden hier. Dus we kunnen alles hebben, alleen dat perfecte seksleven
Moeshie, 25 jaar · Gaasbeek
Soms heb je net dat laatste duwtje in de rug nodig en ik ben blij dat ik die heb gehad. Misschien ben ik ook jouw laatste duwtje
Makeup Artist, 24 jaar · Deinze
Ik hou van een man die weet hoe hij een glimlach op mijn gezicht moet toveren. Iemand die me op een date kan nemen en me het geluk
Katja0, 25 jaar · Ham
volgt
NastyZeldaaa, 25 jaar · Arriën
Ik ben nog veel te jong om alleen te blijven? Zie jij het zitten om elkaar eens beter te leren kennen, reageer dan snel.
Ciiindy, 24 jaar · Leiden
jongens met een zonnebank kleurtje en wat spieren vind ik altijd wel geil hoor haha. Jullie mogen mij wel met een beschuitje