Ik hou van volwassen mannen en dat heeft niets met leeftijd te maken, puur met hoe jij je eigen gedraagt. Niet op zoek naar iemand die hele avonden in de kroeg wilt hangen maar juist gezellige avonden met z'n tweetjes wilt organiseren.
Ik heb wel eens een filmpje gezien maar dan nog snap ik niet hoe dat lekker kan zijn. In een auto gepropt. Ik snap dat mijn auto niet zo heel groot is. Maar is er dan ook misschien iemand die mij kan laten zien en voelen hoe het in een auto moet gaan gebeuren?
Ben je een student of een beetje ouder en kun je met iedereen opschieten? Ik ben op zoek naar een man die met beide benen op de grond staat en weet wat wel en niet mogelijk is! Je gaat echt voor mij en niet voor mijn geld! Wil je voorzichtig beginnen, zoals ik?