Gewoon een plezante man om mee samen te leven en dan samen ons eigen sprookje opbouwen. Liefst een man die mee zou gaan naar een festival dat is wel zo gezellig en op zondag samen luieren op de bank met chips en een dvdtje.
Ben je leuk lief aardig en charmant? Dan ben jij de gene die ik zoek. Ik vind het belangrijk dat je goedverzorgd bent en ook een beetje romantisch. We kunnen zoveel leuke dingen doen. Ik ben hoop dat je net als ik soms ook wel in bent voor wat stouts.
Er moet een beetje wellustig flirten en wederzijdse aantrekking zijn voor elkaar. We zouden lichamelijk intiem moeten kunnen zijn. Laten we kijken of er een vleugje liefde is, meer dan vriendschap. Maar we moeten niet worden gebonden door de regels van liefde.