Ben jij humoristisch en weet je altijd het juiste te zeggen? En ben jij ook niet vies van wat zalige intimiteit? Een klein beetje verlegen vind ik sexy, maar je moet ook een doel voor ogen hebben :)
Op mijn verlanglijstje staat seks in het water. Om eerlijk te zijn staat dat met stip op 1. Maar nu nog een slachtoffer vinden om dat mee samen te kunnen doen. Als jij mij helpt dan help ik jou met iets van je verlanglijstje.
Ik ga geen eisen neerleggen terwijl ik weet dat het gewoon niet mogelijk is dat een persoon daar allemaal aan gaat voldoen. Ik zoek gewoon een leuke gozer. Gewoon leuk zoals je bent gewoon lekker in je vel en niet te ego. Je moet bestaan dat weet ik. Maar waar ben je nu verstopt?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Pammetje1991, 25 jaar · Veenendaal
Volgt
Br00k2, 25 jaar · Rutten
Drie dingen, ik wil dat je een goede man bent, een aardig persoon en degene bent die ik kan vertrouwen. Het maakt me verder niet
Himynamis, 25 jaar · Aarschot
open staan voor een relatie, lekker kunnen genieten van gekke dingen, stoer zijn
Eleanor X2, 25 jaar · Sappemeer
Ben jij die leuke, gezellige kerel die ik zoek die samen met mij van het leven wilt genieten? Stuur mij een bericht en ik zal
Valentiiina, 24 jaar · Zaandam
Seks is niet alleen bestemd voor de slaapkamer, nog plekjes genoeg waar het véél spannender is. Gewoon doen
Van Jetje, 25 jaar · Landgraaf
Je staat open voor vriendschap en meer!
Mila239, 24 jaar · Malle
Je zou aardig voor me moeten zijn, je zal me blij maken en me gelukkig maken en niet de droevig.
Keuken, 25 jaar · Berkel-Enschot
Allemaal perfecte mensen hier daar ben ik niet naar op zoek. Ben juist op zoek naar die ene die niet volmaakte die s'morgens