Wij vrouwen weten het wel te zeggen, maar op het eind van de dag willen we gewoon allemaal iemand die je opwindt, geborgen laat voelen, beschermd en vertrouwd natuurlijk. Diep van binnen weet ik dat ik dat dit misschien fout is, maar wil gewoon meer aandacht in de zin van intimiteit. Je kunt samen ook met respect erotisch en romantisch zijn, niet dan?
Ik hoop een man te vinden die van dames houd die een beetje rondingen hebben. Ik ben ook gecharmeerd van een wat grotere man die niet teveel in de sportschool rondhangt en zie liever een teddybeer.
Natuurlijk heb ik wel eens bij mezelf een beetje geëxperimenteerd maar ik denk niet dat dat echt in de buurt komt van het echt werk of wel dan? Nou ja hopelijk kom ik er snel achter!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's