Stoute man omdat ik nogal een stoute vrouw ben. Kan gemakkelijk de leiding nemen voor ons beiden in bed en kan me wild maken als dat het geval is. Een man die in mijn clits kan gaan om het te kussen.
Wij vrouwen weten het wel te zeggen, maar op het eind van de dag willen we gewoon allemaal iemand die je opwindt, geborgen laat voelen, beschermd en vertrouwd natuurlijk. Diep van binnen weet ik dat ik dat dit misschien fout is, maar wil gewoon meer aandacht in de zin van intimiteit. Je kunt samen ook met
Ik heb een man nodig die veel ervaring heeft met seks. Wie kan mij tevreden stellen in zijn armen? Ik hoop dat ik jou als vriend met voordelen heb die me naar een leuke plek kan brengen waar we samen tijd door kunnen brengen en je alles kunt leren wat je weet over seks!