Je bent niet haantje de voorste maar weet dat ik je ook heerlijk zal verwennen maar ... je zal me moeten delen met 1 of 2 andere geile kerels die het net zo geil vinden als jij om hun pik in al mijn gaatjes te pompen. Gelukkig ben ik niet het bezitterige noch jaloerse type dus een extra vrouw erbij mag ook als je vriendin/vrouw mee wilt doen ;-)
Ik wil nieuwe vrienden ontmoeten. Ik hou ervan om mij te zijn, dus verberg je echte jij niet om mij heen. Ik kijk uit naar uw bericht. Laat ons vrienden zijn. Ik zal reageren zodra ik je bericht ontvang
Gaan we samen dingen laten gebeuren en zullen we er ook voor gaan? Ik wil dat het gebeurt en ik heb een man nodig in mijn leven. Voor pure liefde denk ik.