Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is: een crimineel in de breedste zin van het woord, een oplichter die zich anders voor doet dan die is, iemand die geen respect voor anderen en andermans spullen heeft. Voor de rest is alles wel welkom aan mannelijk schoon.
Ik kijk naar je persoonlijkheid, als je een goede persoonlijkheid hebt, zijn we misschien gemaakt voor elkaar. We moeten veel aandacht schenken aan onze gevoelens, want die moeten uit het hart komen dat is erg belangrijk voor mij.
Maakt mij het nou uit of je pik groot, klein, dik of dun is, het gaat erom wat je ermee doet toch?! Al dat moeilijke gedoe en commentaar op een ander heb ik echt de schurft aan, neem me zoals ik ben, dat doe ik ook met jou!
Ik wil een man die oprecht is in wat hij voor mij voelt. Wie is op zoek naar een langdurige relatie en ook heel actieve seks. Ik wil een man die volwassen is in het nemen van beslissingen en niet saai is om bij te zijn. Ik hoop dat je geen spelletjes met me speelt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
GewoonCHILLL, 23 jaar · Hamont
Wie weet wordt jij me partner?
Acrobaattje, 22 jaar · Bergen
Recht voor zn raap, dan zijn de probleempjes snel af.
Knuffelbeertjee, 23 jaar · Genk
volgt
Angel69, 23 jaar · Kortrijk
Volgt
Spettertje185, 23 jaar · Twenterand
Een gewone jongen/man die zin heeft om mij beter te leren kennen en dan zien wij wel hoe het zal zijn samen. Gewoon genieten
Bluetanja23, 23 jaar · Gavere
Zullen we doen wat we leuk vinden, rondhangen en samen tijd doorbrengen. Allemaal omdat we elkaar beter willen leren kennen.
Zeergewillig, 22 jaar · Hasselt
Belangrijkste vind ik dat ik jou kan vertrouwen. En dat je goed kan vingeren haha
Sexykatrientje, 23 jaar · Hoogeveen
Ben jij die persoon die graag geniet en niet van verplichtingen houdt maar af en toe elkaar wil treffen om sex te hebben? Dan