Wat ik zoek is gewoon ene leuke man die niet de hele tijd met zichzelf bezig is maar ook mij aandacht geeft en die samen met mij gezellige dingen wil ondernemen. Als je er een beetje leuk uitziet is dat natuurlijk altijd goed!
Ik wil een volwassen man, een man die niet alleen maar aan zijn eigen denkt, maar ook wat over heeft voor de vrouw. Een die goed is met zijn handen en mond ; ) Want het samen spannend hebben dat is wel waar ik voor ga.
Je weet denk ik wel heel goed wat ik wil, je moet gevoelig zijn, aardig zijn, en wees alsjeblieft lief tegen me, wees niet onbeleefd, wees altijd respectvol tegen mij en laat alle andere vrouwen links liggen en kies voor mij!
Ik wil een seksmaatje hebben die er goed uitziet en veel te bieden heeft. Wie kan mij dingen laten doen die ik wil leren en ervaren? Wie kan mij leren over seks en kan me zijn pik laten berijden. Lief maar zo geil en ondeugend in bed.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mariekus, 21 jaar · Veenendaal
volgt
Roosali19960410, 21 jaar · Amsterdam
Eerlijk en betrouwbaar, daarnaast zou het leuk zijn als jij ook wat humor in je had. Voor de rest eerst maar zien wat wij van
Sophyyy, 20 jaar · Almere
Jij en ik en een leuke tijd in bed, dat is het enige waar ik om vraag. Het moet perfect zijn en ik weet dat ons dat gaat lukken. Dus
Lisa37, 21 jaar · Vught
Moet van aanpakken weten
UitgaanGirl, 21 jaar · Wetsinge
x
Rosan9602, 21 jaar · Beverlo
Niet geniepig, gewoon de waarheid spreken.
Laurasy, 21 jaar · Dedemsvaart
Als je profiel anoniem is of een foto van een kat of een hond heeft en niets over jezelf zegt, met andere woorden leeg.Dan krijg
Ana1997, 20 jaar · Mater
Verlangend om een oprechte man te vinden om mijn dagen van geluk te vullen die naast me willen lopen, om samen dromen te bouwen