Waarom lukt het mij nou niet om een leuke man te vinden? Ze lopen overal rond maar op een of andere manier kom ik altijd de verkeerde tegen. Of ben ik gewoon te goed van vertrouwen? Wat ik zoek in een man is iemand die mij een zetje in mijn rug geeft. Mij steunt, vertrouwt, opbeurt, iemand die met mij lacht en huilt maar vooral lacht natuurlijk!
Jij bent een geil ding wat er niet genoeg van kan krijgen! Ik heb het liefst een jongen die goed en lang kan likken en van stevig neuken houdt. Het is blijft ons geheimpje en als we elkaar lekker vinden kan het ook vaker.
Een man die zo ondeugend is en tijd voor me heeft. Ik vind het leuk om iets met je te doen en dus moet je meer ideeën geven over wat leuke dingen we zouden moeten doen!