Ik zou graag een man ontmoeten die heel veel passie in zich heeft. Iemand die kan incasseren, maar ook zeker is van wat hij wilt. En als je ook klein zou zijn, of wat dan ook, ik houd er van als je maar gewoon jezelf blijft. Dat is voor mij wel de belangrijkste eis!
Een man die zo ondeugend is en tijd voor me heeft. Ik vind het leuk om iets met je te doen en dus moet je meer ideeën geven over wat leuke dingen we zouden moeten doen!
Ik ben op zoek naar een leuke, gezellige en verzorgde man. Je houdt van reizen, lachen, gezelligheid en lekker eten. Je bent een romanticus en wilt samen dingen ondernemen maar ook lekker op de bank een filmpje kijken. Als allerlaatst, je bent ook sportief en zelfverzekerd.