Ik ben niet zo moeilijk en heb niet echt een verlanglijstje. Je moet wel jezelf zijn en blijven, eerlijk en leuk. Of je werkt of studeert, is niet zo belangrijk. Zo lang je er geen probleem mee hebt dat er veel tijd naar mijn studie gaat.
Ik zoek een lekker stoere man, iemand die mij een beschermd gevoel geeft. Je hoeft geen klerenkast te zijn, maar gewoon iemand die een goed gevoel geeft. Een feestje sla je niet af en je laat je af en toe helemaal gaan!
Ik ben hier niet voor een serieuze relatie, ik wil gewoon lol hebben, met een man de lekker en vooral erg geil is, en actief is in bed, die houd van orale seks en een goed voorspel echt een goed iets vind. Anaal vind ik ook heerlijk, dus ben je al een beetje opgewarmd?