Ben jij iemand die ook graag de geile spanning op zoekt en heb je dan zin om samen met mij te gaan ontdekken hoe wij het extra geil en spannend kunnen gaan maken? Ben je iemand die wel een geile uitdaging aan durft en heb je dan al helemaal zin om door mij uit gedaagd te gaan worden?
Ik ben niet zo moeilijk en heb niet echt een verlanglijstje. Je moet wel jezelf zijn en blijven, eerlijk en leuk. Of je werkt of studeert, is niet zo belangrijk. Zo lang je er geen probleem mee hebt dat er veel tijd naar mijn studie gaat.
Jij bent zachtaardig met een bende humor, je bent leuk, af en toe een beetje gek, je hebt je minder leuke punten maar wie heeft die niet toch? Laten we het onszelf makkelijk maken en gewoon met elkaar in contact komen?