Je moet van lekker eten houden want als je voor mij gaat dan wordt je overladen met lekker eten omdat ik graag in de keuken sta. Maar er zijn nog meer dingen die ik graag doe en die wil ik je wel even zachtjes in je oor fluisteren.
Je houdt van plezier maken en dit is je kans om het te doen zonder het gedoe van een relatie. Waarom zouden we elkaar moeten onderdrukken door een verbintenis aan te gaan als we in plaats daarvan gewoon leuke dingen kunnen doen? Dus laten we er naartoe gaan en van elkaars gezelschap genieten zolang we kunnen.
Jij bent lekker bijdehand, eigenwijs, een grappenmaker, serieus wanneer daar het moment voor is, je houdt van lekker kletsen, uitgaan, de wereld ingaan voor een avontuur en je wilt een leuke meid naast je om al deze dingen mee te kunnen delen.