Laten we deze speciaal voor ons maken als we elkaar ontmoeten. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van geweldige dingen voor ons gaat zijn. Geloof gewoon in mij dat ik ook veel stoute dingen met je kan doen. Ben je een heer voor mij?
Jij bent lekker bijdehand, eigenwijs, een grappenmaker, serieus wanneer daar het moment voor is, je houdt van lekker kletsen, uitgaan, de wereld ingaan voor een avontuur en je wilt een leuke meid naast je om al deze dingen mee te kunnen delen.
Spontaan en gek, doen waar je zin in hebt. Spreekt jou dat aan? En als je zelfstandig bent vind ik dat wel helemaal top. Niets moet, alles mag is mijn motto en we zien het vanzelf wel wat het wordt. Sta jij er ook zo in? Let me know!