Niet teveel lullen maar mijn gaatje vullen. Je bent een geile pik, en jij zorgt voor de condooms. Je bent single of zit in een relatie, met neuken zullen we daar weinig erg in hebben.
Je bent geil dat zeker. Je wil altijd en je draait niet te lange verhalen in elkaar. Je hebt geen moeite met een vrouw die weet wat ze wil. En je vind het niet erg dat ik alles gewoon mag van mijn moeder. Ben jij dus een ECHTE man dan hoor ik je wel.
Als je op zoek bent naar wat plezier en op zoek bent naar een seksmaatje, waarom probeer je het dan niet met mij? Je moet een vriendelijke en romantische man zijn die me het gevoel kan geven dat ik speciaal voor je ben! Je bent actief in seks en weet hoe je met een vrouw als ik om moet gaan.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Studentje199104, 26 jaar · Zierikzee
Je vind het niet erg om te weten dat ik je puur voor de sex wil hebben. Natuurlijk wil ik wel iets meer van je weten maar hoe dan
Oililies, 26 jaar · Lichtaart
Jij die net als mij vrijgezel is, heel belangrijk na mijn eerdere ervaringen. Ik wil echt een man die vrij is. Respect heeft
Lotte177, 27 jaar · Leiden
Ik zoek een leuke flirt, man of vrouw.
1001Nachten, 26 jaar · Geel
Een man die het niet erg vind om samen met mij in de keuken te staan. Van gezelligheid houd. Er een leuke tijd van wil gaan maken.
Dellia, 26 jaar · Hoogeloon
Ik ben niet zo dol op mannen die denken dat ze voor me moeten zorgen. Ik kan dat zelf heel goed doen. Ik heb liever een man die de
Elizabeth90, 26 jaar · Soest
Ik hou van romantische jongens, gezond en verzorgd, dat wel. Geen kleine vieze perverts iiieeuuww :p Beetje fit mag ook wel.
Miepiejade, 27 jaar · Bunnik
Lief, aardig en sympathiek moet je wel zijn, ik hou niet van ruw en stoer, doe mij maar een normale man. Verder ben je niet van
Vlinder Nymf, 26 jaar · Sint-Michielsgestel
Stuur een bericht met foto's en we gaan keuren en we zien wel verder ;)