Laten we deze speciaal voor ons maken als we elkaar ontmoeten. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van geweldige dingen voor ons gaat zijn. Geloof gewoon in mij dat ik ook veel stoute dingen met je kan doen. Ben je een heer voor mij?
Ik ben op zoek naar een beste vriend. Wat kan je zeggen? Ik wil dat je echt en oprecht bent, ik wil ook dat je een goede houding hebt. Ik ben benieuwd hoe wij het met elkaar zullen hebben.
Je bent een persoon met een oprecht en zuiver hart en ik ben op zoek naar een reismaatje. Maar we kunnen ook samen iets beters zeggen. Goudzoekers Ik weet wie je bent, dus verspil mijn tijd niet, je krijgt geen cent van me. En alsjeblieft behoorlijke chat alleen.
Een zeer ervaren man die me dingen wil laten zien en leren. Ik wil alles weten, ik wil mijn grenzen opzoeken en er misschien zelfs over heen gaan. Zolang ik het lekker vind wat we aan het doen zijn, gaan we door.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lieve Natas, 26 jaar · Velddriel
Zie stukje over mezelf.
Running2U, 26 jaar · Avekapelle
genieten van het strand met mooi weer, met mij willen pronken, me niet behandelen als dom blondje
Sam1990, 27 jaar · s-Hertogenbosch
discreet en geil, niet bang dat mn ventje meedoet! maar vrouw centraal !
BrenX, 26 jaar · Amsterdam
Positiviteit hou ik van en tja verder heb ik geen idee. Ik denk dat alle types wel bij mij passen. Ben geen moeilijk iemand en
AnnaLo, 27 jaar · Gits
Je kan zeker een leuke tijd met mij hebben, we kunnen eventueel naar een stil plekje gaan voor een vluggertje of we nemen een
Lenthe1990, 26 jaar · Abbekerk
Volgt
Querine198909, 27 jaar · Zandvoort
Kan jij mij nog volgen? Heel fijn dan zitten wij wat dat betreft al op een lijn. Weet jij nog niet wat jij zoekt, dan gaan wij er