Je moet wel lekker geil zijn en zin hebben om het ook buiten te doen. Je moet wel een sexy lijf hebben en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Maak mij niet uit of je vrijgezel ben of dat je bezet vanben als me maar goed kan neuken en eerlijk tegen me ben. Zie je het zitten om mijn heerlijke kontje even goed te nemen?
Ik ben geen perfectionist en zoek daarom ook niet naar de perfecte jongen. Iedereen heeft wel zijn mankementen, het gaat erom hoe jij ermee omgaat. ;-)
Het zou leuk zijn om de man van mijn dromen hier te vinden, maar er zijn nog meer mogelijkheden die we samen kunnen bekijken toch? Als je er goed uitziet dan zou dat natuurlijk leuk zijn, maar het belangrijkste is dat je aardig voor me bent en dat je weet hoe je een vrouw als ik moet behandelen en dat je me wilt
Ik wil met jou kunnen lachen, gieren en brullen de hele dag. Actief en open om nieuwe dingen te leren of te doen enz... Je hebt er ook geen problemen dat ik veel vrienden heb van het andere geslacht, want ik ken eenmaal veel mensen. (Omdat ik zo geweldig ben natuurlijk ;-p whahaha)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Jas, 27 jaar · Buggenhout
Tedere man, met gevoel voor een vrouw en heel veel liefde.
Heysexylady, 26 jaar · Mol
volgt
Priscilla19, 26 jaar · Rhoon
Volgt
MA-, 26 jaar · Utrecht
Volgt
Noelle78, 26 jaar · Utrecht
Volgt
Sammie-single, 26 jaar · Holwerd
xxx
Lyssalee, 27 jaar · Warffum
Ik denk aan een man met een lekkere lul. Iemand die een beetje kan neuken en niet al te veel ervaring heeft, omdat ik denk dat