Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke man die vrienden met me wil zijn met de gedachte dat het tussen ons iets meer kan worden dan dat. Ik sta altijd open om over de toekomst te praten en ik hou er niet van om tijd te verspillen. Dus als je mijn vriend wilt zijn, laat het me dan snel weten.
Jij kan net als ik ook wel meer seks gebruiken en je wilt wilde en geile seks ervaren. Het maakt mij verder niet uit wat je in het dagelijks leven uitvoert, of je wel of geen relatie hebt. Waar het mij om gaat, is dat je een heerlijke dikke pik hebt,die lang kan functioneren. En je krijgt nog eens een massage toe.
Dus niet iets opbouwen en dan denken van nou ik mis mijn vrijheid dus weer dumpen. Nee dat vind ik echt veel te pijnlijk. Kijk als het niet klikt dan weten we dat al snel genoeg natuurlijk maar dan is het toch ook fijn om daar dan snel achter te komen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
KnuffelPien, 27 jaar · Moordrecht
Ik zoek eejn leuke vriend. Ben jij die leuke sportieve man? Laat dan wat van je horen. Ik reageer altijd. Groetjes, Pien.
Dake, 27 jaar · Assen
Ik zoek een leuke heer die van experimenteren houdt en natuurlijk ook een lang voorspel. Als je hygiënisch bent en weet
Della2u, 26 jaar · Moere
misschien ben ik hier op deze site voor hetzelfde als jij, of misschien niet ... maar in ieder geval waag ik een poging.
Spot Onn, 26 jaar · Lokeren
Je hebt een lekkere lul, hard en dik! Je zult mij neuken alsof morgen nooit komt!
BerryBlue, 27 jaar · Zwanenburg
Ik ben niet kieskeurig als het om mannen gaat, ik wil gewoon een leuke tijd met je doorbrengen of je kunt ook tijd aan mij geven
Dellia, 26 jaar · Hoogeloon
Ik ben niet zo dol op mannen die denken dat ze voor me moeten zorgen. Ik kan dat zelf heel goed doen. Ik heb liever een man die de
MyllahX, 26 jaar · Bulskamp
Kun je er gewoon zijn voor mij? Als je me een goed gevoel kunt geven, zou ik de dingen die je voor mij kunt doen erg op prijs stellen.
EleonoreMeer, 27 jaar · Meerhout
Lief, warm, teder, eerlijk, trouw, rustig.. Klinkt misschien nogal veeleisend maar dit alles ben ik zelf ook.