Ik ben op zoek naar een man met hetzelfde heeft karakter als mij. Hopelijk is hij nog te vinden en wacht hij ook op mij. Ik zal ernaar uitkijken hem in mijn armen te hebben en heerlijk met je te knuffelen en zoenen.
Ja, wat zoek ik? Nu moet ik vast heel uitgebreide gaan omschrijven maar mijn ideale man aan voldoet. maar heel eerlijk ik heb geen idee, als ik het had geweten dan had ik hem wel al gevonden toch?
Ik wil met jou kunnen lachen, gieren en brullen de hele dag. Actief en open om nieuwe dingen te leren of te doen enz... Je hebt er ook geen problemen dat ik veel vrienden heb van het andere geslacht, want ik ken eenmaal veel mensen. (Omdat ik zo geweldig ben natuurlijk ;-p whahaha)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
WildFire, 27 jaar · Krimpen aan den IJssel
een hete vent voor een leuke date!
Alline0, 26 jaar · Stedum
Heb je zin gekregen om samen eens een vorkje te gaan prikken en kijken of er chemie tussen ons is?
Caaalle, 26 jaar · Nijmegen
Ben jij die stoere bink, lief maar vooral met wat spierbundels. Slim en zeker niet onaantrekkelijk? Ik ben heel erg benieuwd
Liza-lyn, 27 jaar · Woerden
Je hebt een lekker gevoel voor humor, ofwel droog of sarcastisch, je besteed tijd aan familie en vrienden en ook aan jezelf.
Kalssi, 27 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een lekkere sportieve jongen. Ja de rest zie ik wel. Ik wacht je berichtje wel af
Yanaika9104, 26 jaar · Kapellen
Ik zoek warmte, een leuke jongen, door dik en dun, liefde... gezelligheid, iemand om mee op vakantie te gaan...
Bisexgirl, 26 jaar · Zevenhuizen
Jij bent misschien net als ik wel een tikkeltje gestoord en vindt het ook wel leuk om je leven wat meer spice te geven. Dan moet
EsmeraldaCute, 27 jaar · Wolphaartsdijk
Bevalt mijn advertentie je een beetje? Bevalt mijn uiterlijk jou ook een beetje? Dan kom even kletsen, misschien komt er