Een man die goed bij mij kan passen is een rustig type. Een echte rots in de branding om het zomaar te zeggen. Met beide benen op de grond en vooral serieus naar de toekomst toe.
Je weet van aanpakken en wilt proberen om me te temmen. Of het lukt, zullen we nog moeten afwachten. Verder ben je lening en heb je een goed uithoudingsvermogen. wie durft?
Hier wil ik niet te veel woorden kwijt in het geval ik WEER de verkeerde fout maak qua vrienden! Niet meteen persoonlijk opvatten, er zullen hier vast hele leuke mensen zitten ;)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JuliaMm, 27 jaar · Krabbendijke
Jij bent niet snel geïntimideerd en jij weet hoe je vrouwen te woord moet staan. Jij bent assertief en jij weet wat je
Maria145, 27 jaar · Rockanje
Als je bereid bent om wat plezier met me te hebben zal ik je laten voelen dat je goed samen met me kunt zijn. Laten we het spannend
Speelsdingetje, 27 jaar · Desselgem
Jij bent avontuurlijk aangelegd en je geeft me dat laatste duwtje wat ik nodig heb.
Eveve, 26 jaar · Waregem
volgt
CrazyLizz, 27 jaar · Heestert
Ik houd van mannen die leuk en geil zijn en mij naar spannende plaatsen brengen. Ik zou echt heel graag een man willen hebben
Niekkie3001, 27 jaar · Elburg
Een geile spontane man die me wel kan laten klaar komen en het liefst zo vaak mogelijk.
EliiisaX, 26 jaar · Beverwijk
Ik wil een lekkere man die geniet van een fijne sekspartij met mij. Maar niet alleen seks, het gaat mij om het totaalplaatje.
M-A-R-I-T-J-E, 27 jaar · Moordrecht
Iemand die flexibel is en niet jaloers. Mijn baan is heel belangrijk voor me. Hou je van reizen en films? En ben je intussen