Je bent niet het type dat elke week de kroeg in moet, of perse de deur uit hoeft om plezier te hebben. Je houdt van goede, diepgaande gesprekken maar ook van lekkere ongedwongen praatjes die nergens over gaan en waar we samen om kunnen lachen. Wat nog meer? Vertel jij mij maar..
Jij bent een lekkere vent die geïnteresseerd is in heerlijke seks. Jij wil en kan ook vaker afspreken en je hebt veel fantasie en eigen ideeën voor geile seks. Ik hou er wel van als een man zich een beetje dominant opstelt in bed want ik ben geen katje om zonder handschoenen aan te pakken.
Ik ben geen perfectionist en zoek daarom ook niet naar de perfecte jongen. Iedereen heeft wel zijn mankementen, het gaat erom hoe jij ermee omgaat. ;-)
Kan ik jou verleiden om met mij mee te gaan richting de zon? Samen op een handdoek genieten van de warme stralen?! Natuurlijk moet er dan wel het hoog nodige uit. Durf jij naakt te zonnen of te zwemmen? Dat geeft natuurlijk helemaal het gevoel van vrijheid. Ik hoop dat jij net zo als ik vertrouwd en zelfverzekerd
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LykkeSexxxy, 26 jaar · Evertsoord
Je bent een man die er goed uit ziet, fit is en aantrekkelijk is. Je vind je gezondheid belangrijk en je zorgt goed voor jezelf.
Kersopdetaart, 27 jaar · Antwerpen
Als je maar schoon en onverzadigbaar ben
Studentje199104, 26 jaar · Zierikzee
Je vind het niet erg om te weten dat ik je puur voor de sex wil hebben. Natuurlijk wil ik wel iets meer van je weten maar hoe dan
DueDate, 26 jaar · Alphen aan den Rijn
Trefwoorden; gevoelig, betrouwbaar, humor, lief, zorgzaam, iemand die ook kan geven in plaats van alleen maar nemen.
1001nacht, 27 jaar · Maaseik
Sta jij een klein beetje open voor romantiek, overdreven hoeft het voor mij niet, dan wil ik graag 1001 nachten met jou beleven.
Emmmy2u, 27 jaar · Baarle-Hertog
Ik kan sexy praten en zijn als je wilt dat ik sexy ben, ik ben goed in je opgewonden maken. Wil je weten of dat waar is, dan moet
InLove2much, 27 jaar · Kortrijk
Iemand die zoals ik houdt van reizen en geniet van de leuke dingen in het leven. Makkelijk meegaand en plezier maakt, omdat
Russinnetje, 27 jaar · Dinteloord
Je weet wat belangrijk is voor je, hebt je baan en je leven op orde en je bent altijd bezig om jezelf verder te ontwikkelen. Als