Je moet van lekker eten houden want als je voor mij gaat dan wordt je overladen met lekker eten omdat ik graag in de keuken sta. Maar er zijn nog meer dingen die ik graag doe en die wil ik je wel even zachtjes in je oor fluisteren.
Ik zoek hier iemand om plezier mee te maken, het kan van alles zijn. Ik hou wel van een uitdaging en ik hoop dat ik dan nieuwe dingen leer kennen door jou. Ik ben nu niet opzoek naar de liefde van mij leven, maar je weet het maar nooit!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Robijntje1990, 27 jaar · Meppel
je bent iemand met de nodige humor en zelfspot ook vind je vertrouwen heel belangrijk en ben je serieus als dat gevraagd word.
Mariieennaa, 26 jaar · s-Hertogenbosch
Jij bent sterk, sportief. Je kan wat klussen, bent wel handig met een hamer en een schroevedraaier. Verder een hoef je niet
Veronica 91, 26 jaar · Wetering
Knappe lange man met een killer-glimlach, die klaar is om mijn leven en mijn slaapkamer op te lichten, geef me het gevoel dat
Agnesssie, 26 jaar · IJsselham
Jij ben ook lekker enorm geil en wil samen met mij een explosie veroorzaken van genot, hmm ga jij mij gek en heet maken!
Starshine, 27 jaar · Holtum
Jij houd van katten (vooral die twee van mij natuurlijk!), bent niet allergisch. Je bent sociaal, houd van stappen en lol
Proud2BStout, 26 jaar · Venlo
Maakt niet zoveel uit. Innerlijk is belangrijker dan uiterlijk en het gaat om het plezier.
Rubie234, 26 jaar · Velsen-Noord
Stoute meiden zijn leuk. Je hebt wel zin om er achter te komen hoe stout ik ben.
Heaven-Ly, 27 jaar · Dieren
Een romantisch soort persoon, hoewel dat tegenwoordig moeilijk te vinden is, maar als je gewoon lief en eenvoudig bent,