Liefst iemand die niet zo verlegen is als ik, iemand die zelfzeker genoeg is in ieder geval. Ik heb niet meteen bijzondere wensen, alleen mannen die zich niet voldoende wassen of iets in die aard mogen meteen rechtsomkeer maken.
Je trapt graag een balletje en vind het niet erg om samen met mij op de bank te hangen met chips en een biertje bij eredivisie live. Wel voorlopig nog de handjes thuis houden want mijn vader die ook mijn trainer/coach is kijkt ook mee.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Gerdaatje, 27 jaar · Delft
Nou daar ben ik dus benieuwd naar....
HoatskeX, 27 jaar · Nieuwkerke
Lekker spontaan en grappig. Langer dan mij heeft wel een voorkeur omdat ik echt val op lange mannen, breed of smal dat maakt
Troeteltje91, 26 jaar · Rosmeer
Denk jij te weten waar ik een beetje gek van kan worden? En/of wil je daar graag achter komen? Misschien dat we dat samen dan
Emily, 27 jaar · Veenendaal
Ik hou van niet te drukke mannen, rustig is best ok... wat ouder vind ik ook niet erg hihihi... stuur je me snel een berichtje?
KayleeV, 27 jaar · Aalbeke
Ik heb een goede man nodig die actief is in seks die dat met me wil hebben. Ik hoop dat je mijn geilheid aan kunt en dat we heel veel
Maraaa, 26 jaar · Veendam
Als jij die pik hebt, waar ik dus naar op zoek ben kunnen we dan een heleboel pret samen hebben. Ik denk niet dat ik nog allemaal
Sproeting, 26 jaar · Scherpenzeel
Niet te oud, Niet te jong. Flexibel. Leuke baan. Geen one night stand type. Casual. Begripvol. Ondersteunend. Aanvullend.
Orianan, 26 jaar · Waalwijk
Een man die voor veel open staat en mij toch nog de nodige vrijheid geeft.