Eigenlijk vind ik beide smaken lekker, ik vind het heel gezellig als je met zn tweetjes komt, the more the merrier zeg ik altijd. Maar als ik alleen aan jou mijn handen al vol heb...welkom welkom.
Ik heb wel een zwak voor mannen die een goed gevoel voor mode hebben. Maar als je dat niet hebt, dan leer ik je dat wel hoor, of koop ik gewoon je kleding. En als mijn mannenlijn een succes wordt, dan maak ik het voor je.
Je bent een echte man. En dan bedoel ik een mannelijke man. Borsthaar enz. Je houd van nette kleding en ondergoed. Je bent sexy op jou manier. Je verzorgd jezelf geweldig en je vind het bij een vrouw ook belangrijk. Je doet er alles aan om iemand te laten genieten. En verwacht daar uiteraard ook iets voor terug.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Adelelove, 25 jaar · Humbeek
Een goede namiddag ('s ochtends of' s nachts), ik ben op deze plek op zoek naar een echte man,niet alleen op zoek naar iemand
Pretty-Pearl1, 24 jaar · Hoeke
Een simpele vraag is of je mij trouw kunt zijn, ik wil jou kunnen vertrouwen als ik weg ben en jij moet mij de gelukkigste vrouw
Knipoog, 25 jaar · Emmen
Maakt niet zoveel uit. Als het maar klikt.
Katelyn93, 24 jaar · Goutum
Hou jij van Aziatische vrouwen? Ik kan je vertellen dat het de mooiste vrouwen op aarde zijn. Maar naast mooi zijn we nog iets.
Ariacc, 24 jaar · Ruurlo
Ben je een aardige man die graag leuke dingen doet voor de vrouw met wie je bent? Ben je opgeruimd, laat je anderen glimlachen?
KissMaaike, 24 jaar · Hollandscheveld
Moet een man zijn die academisch is opgeleid en voorbereid, die graag dans, verdeeld, liefdevol en hij moet zeker trouw aan