Je wilt uitvoeren wat je in je hoofd hebt zitten en wat is er dan leuker en lekkerder om het met mij te gaan doen. Als je een beetje origineel bent heb je zeker al meer kansen. Bedoel het is niet zo dat ik echt met iedereen zomaar het bed in ga duiken. Dus maak jij er iets origineels van?
Gewoon een leuke jongen die open staat voor leuk contact, die een klik met mij zou willen opbouwen en die net als ik gewoon alleen beetje voor elkaar heeft maar ook wel wat warmte en liefde kan gebruiken.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Amelia91, 25 jaar · De Bilt
Ik ben met mijn laatste jaar bezig en daarna wil ik toch wel graag een relatie hebben en weer eens gaan genieten in het leven,
SurejustMe, 25 jaar · Boezinge
Ik ben helemaal in voor de enorme lul en grote ballen van je, dus als je er een hebt, zijn we klaar om bij elkaar te ontmoeten.
Elize199109, 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Ben jij iemand die serieus op zoek is naar een relatie? Leeftijd is voor mij niet heel erg belangrijk, maar liever niet boven
JouwFavorietje, 24 jaar · Tisselt
Ik zoek een leuke jongen die een beetje de zelfde eigenschappen heeft als ik :) Vragen? moet je maar mailen ;)
Coolascanbe, 24 jaar · Strijensas
Ik kom uit Limburg, maar vanwege m'n studie naar Amsterdam op kamers gegaan. Mijn vriend heeft het daarom dus uitgemaakt.
Xx Jessie Xx, 24 jaar · Hindeloopen
Je vindt een extraatje niet erg. Je zou een interessant vrouw kunnen gebruiken. Je hebt zin om een ??popcorn te eten en naar
Veelalleen, 24 jaar · Krommenie
Een leuke en goed uitziende jonge man die mij zou willen leren kennen. Je moet er wel goed verzorgd uitzien en vooral serieus
Mieke22, 25 jaar · Sint-Truiden
ik zoek een serieus lieve romantische jongen die aan een toekomst wild werken ;)