Ik ben gewoon enthousiast over de dingen die je voor mij kunt doen als we elkaar ontmoeten. Ik hoop een goede man te vinden die bereid is om een relatie met mij te hebben. Laten we deze dag speciaal maken voor ons. Kun je me op dit moment goed laten voelen?
Jij bent een man die zelfverzekerd is maar toch ook aandacht kan geven aan de wat introvertere mensen. Jij walst niet over mensen heen, maar geeft hen de ruimte. Want als je vaak wat verder kijkt dan de oppervlakte, zijn er nog heel wat mooie dingen te ontdekken.
Een man die gek is op sexy kleding en lingerie en mij daar het liefste iedere dag in ziet. Een man die vol passie zit en geen moment ongebruikt laat om mij te laten weten dat ik hem opwind.