Meestal ben ik alleen, ik denk dat ik net zo geil ben als jij en ik hoop dat je een vrouw zoals ik leuk vindt, ik ben simpel maar en houd van hardcore op het goede moment.
Lekker en goed geil in bed, ik hou van neuken dus ik neem aan dat jij het dan ook zo lang mogelijk volhoudt. 2 of 3 keer achter elkaar om daarna even te gaan eten en drinken, zodat we weer kunnen opladen voor de volgende ronde! Waar blijf je nou?!?!?!?!?!
Als je een vriendin wilt hebben of je wilt settelen, dan ben ik bang dat ik niet degene voor jou ben. Ik wil gewoon je lul en niets meer, ik weet dat dat een beetje bot is, maar ik ben gewoon eerlijk tegenover mezelf en tegen jou. Dus verwacht niet dat ik verliefd op je word als je me neukt.