Een avontuurlijke man die het net zo leuk vind als ik om actieve dingen te doen. Die een hekel heeft aan stilzitten en hij mag best wel een beetje prettig gestoord zijn. Verder zou ik het niet zo gelijk weten hoor wat ik hier nog kan zetten. Waag je kans zou ik zeggen.
Drie dingen, ik wil dat je een goede man bent, een aardig persoon en degene bent die ik kan vertrouwen. Het maakt me verder niet uit wat je bent, het belangrijkste is je houding, en dan zou je ook open geest moeten hebben.
Je bent single. Ik ga niet in een andere relatie zitten namelijk. Ik heb mijn eigen huisje maar voel me eenzaam. Ik wil graag een gelijkwaardige relatie met een leuke jonge man. Zelfde hobbies en ook zelfde dingen doen.
Lekker en goed geil in bed, ik hou van neuken dus ik neem aan dat jij het dan ook zo lang mogelijk volhoudt. 2 of 3 keer achter elkaar om daarna even te gaan eten en drinken, zodat we weer kunnen opladen voor de volgende ronde! Waar blijf je nou?!?!?!?!?!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
XDefX, 24 jaar · Heerhugowaard
Volgt
Beautifully, 24 jaar · Zeebrugge
Beste mannen, spreek een bericht in na de piep!!!
YesElla, 25 jaar · Eede
Het lijkt jou ook wel wat om mij lekker in het water te nemen en nog veel meer lekkers met mij te doen!
Jadie RA , 25 jaar · Rumst
Je bent zelfverzekerd en lief, romantisch en goed in bed. Je hebt de ballen om gewoon eerlijk te zijn. Verder ben je een zorgzame
Lynn2u, 25 jaar · Heerlen
Je bent gewoon relax, normaal niet te classy, een sociaal iemand. Een leuke man om mee op date te gaan.
Wvdgraaf, 24 jaar · Papendrecht
Emmy-V, 25 jaar · Gentbrugge
Het zou heel leuk zijn een leuke jongen hier te ontmoeten, die het ook druk heeft met zijn leventje en die heel graag met mij
Delfien, 24 jaar · Gent
Ik ben op zoek naar een geile kerel voor een spannend avontuurtje