Wat ik leuk vind aan een man is, spontaniteit, sportiviteit, eigenheid, dat je elkaar neemt zoals je bent, en open staat voor een serieuse relatie, zie jij dat in je zelf schrijf een berichtje, en wie weet spreken we elkaar dan.
Ben jij op zoek naar iemand om het gezellig mee te maken en wat leuks mee op te bouwen? Ik ben op zoek naar een single vent en liefst niet boven de 40 jaar.
Eigenlijk vind ik beide smaken lekker, ik vind het heel gezellig als je met zn tweetjes komt, the more the merrier zeg ik altijd. Maar als ik alleen aan jou mijn handen al vol heb...welkom welkom.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
El1992, 25 jaar · Ramsdonk
Als je ook van auto's houd dan zou dat natuurlijk geweldig zijn. Maar het is belangrijker dat jij zelf over voldoende onder
Iennteh, 24 jaar · Oostende
Ik wil dat je verantwoording verschuldigd bent aan mij. Word jij mijn neukmaatje? Wat zijn de dingen die je voor mij kunt doen?
Sanane55, 25 jaar · Eindhoven
Volgt
PrettyNola, 25 jaar · Milheeze
Ik wil een man die dezelfde dingen leuk vindt als ik. Of iemand die alles wilt doen, zolang hij zijn tijd maar aan mij wilt besteden.
Batgang, 25 jaar · Roosendaal
Volgt
SmartTaste, 25 jaar · Baambrugge
Je zou graag willen reizen en verschillende plaatsen bezoeken en graag lange tijd met mij doorbrengen. Ik ben een aanhankelijk
A-Lys, 25 jaar · Hoenderloo
Ik ben op deze site om een date te zoeken omdat ik niet het de type meid ben die vaak naar een kroeg gaat. Hoofdzakelijk ben ik
SunnyBMarly, 25 jaar · Vredepeel
Ik zoek een man die overdag tijd voor me heeft, om lekker te genieten van elkaar. Heerlijke seks te hebben samen. Ik vind het