Ik heb nu alleen seks nodig en niets meer. Ben je op zoek naar hetzelfde als ik? Ik moet het nu hebben, dus laten er meteen voor gaan. Dat maakt me zo gelukkig.
Ben jij op zoek naar iemand om het gezellig mee te maken en wat leuks mee op te bouwen? Ik ben op zoek naar een single vent en liefst niet boven de 40 jaar.
Een leuke dame die een toekomst met een leuke trouwerij en kinderen in het vizier heeft. Wie wil dat nou niet? Ik val niet op patserige mannen, maar mannen met gevoel en humor zie ik altijd zitten. Vrolijkheid en respect zijn belangrijke eigenschappen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
XDefX, 24 jaar · Heerhugowaard
Volgt
Eiirien, 25 jaar · Purmerend
Je bent een aardig persoon en wilt met een aardig persoon praten. Gewoon lachen met mij. Je heb gevoel voor humor en weet hoe
Elvin4u, 24 jaar · Eenrum
someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with
Aafkepostma, 25 jaar · Brugge
Heb je andere interesses als naar lichaamsschilderingen te kijken? Vertel je me wat er nog voor moois te zien is?
Anoukks, 24 jaar · Neede
Jij bent makkelijk in de omgang, je houd van kletsen, en je wilt ook een leuke dame ontmoeten. Ik hou van mannen die een vrouw
Gian-Na-93, 24 jaar · Marwijksoord
Als je iemand zoekt die goed voor je is dan ben ik er echt wel voor je. Maar je moet niet tegen me liegen want daar hou ik echt niet