Je bent net als ik, nooit genoeg, nooit voldaan voor langer dan een uurtje (soms twee) Voor seks kan je op elk uur van de dag gestoord worden, 's nachts mag je er voor wakker gemaakt worden.
Een vrolijke, zachte, lieve, leuke en aardige man. Dat is het zo ongeveer :) Leeftijd, uiterlijk en diploma zijn dingen die niet belangrijk zijn!! Ik geloof niet echt in liefde op het eerste gezicht maar hé, wie weet heb ik het mis :)
Ik weet zeker dat ik alles kan doen waar je me om vraag. Ik wil gewoon dat dit de beste beslissing voor ons gaat zijn. je kunt alle dingen doen die je met me wilt doen, stuur me gewoon een bericht en alles zal geweldig voor ons zworden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Change Mina, 22 jaar · Kerkhove
Iemand die actief is en niet verlegen, die me veel dingen zal leren en me het echte leven in deze wereld kan laten voelen. Ik
Melaniepopje21, 23 jaar · Roermond
Volgt
Roosjes95, 22 jaar · Nieuwkoop
Ben jij ook gebonden? Of wil je gewoon seks met een vrouw, die er verder niets meer achter zoekt Dan hoor ik graag van je.
Geilhoert1995, 23 jaar · Amsterdam-Zuidoost
volgt
Beauty2Me, 23 jaar · Wintershoven
Je moet onthouden wat ik heb gezegd over mijn ultieme on-the-go-eten ik eet het graag de hele tijd door. Je moet vrijgevig
A-rank-A, 23 jaar · Meerbeek
ik ben op zoek naar een goede man met wie ik kan praten en die veel gevoel voor humor heeft, een soort kerel die een geweldig advies
AdeleMeetJij, 23 jaar · Amsterdam
Gentleman’s in search for a break, gentlemen’s who knows to treat me well
Pleunniexxx, 22 jaar · Laren
Hij probeert helemaal niet opzichtig te zijn, hij wil gewoon oprecht goede dingen voor me doen. De man die dat doet, is het