Wat ik zoek in een man is betrouwbaarheid, eerlijkheid, een vrolijke en spontane man die midden in het leven staat, die heel sociaal is en veel humor heeft!
Een leuke man die wel wat meer ervaringen heeft in bed als wat ik heb. Die wel weet hoe hij het spannend moet maken en die overal wel voor is te vinden.
Je moet alle dingen doen die je voor mij kunt doen om goed voor je te zijn. Als je me goed kunt behandelen, zou ik graag veel stoute dingen met je willen doen. Ben je nu klaar voor mij? Laten we vandaag iets moois maken.
Als iemand te lang vasthoudt en me niet aan zijn vrienden voorstelt, is er mogelijk iets niet goed. Hij zou gewoon heel langzaam en voorzichtig kunnen zijn over nieuwe relaties, maar na een bepaald punt zal hij dat moeten laten gaan.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SuperTwinz, 23 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
Ik wil mijn vaste vriend hebben. Ik wil een geweldige zoener. Ik hou van een jongen die zich op mijn fantasieën kan richten.
ChlloeXx, 23 jaar · Haaksbergen
Denk je dat je die vent voor me kunt zijn? Als je geduldig en begripvol voor me bent, ben ik er vrij zeker van dat dit wel iets kan
JasmijnHurry9, 23 jaar · Buggenum
Jij hebt een lekkere rijklare pik die zo snel je kunt hier kan komen om mijn brandje te blussen! En je stopt hem heerlijk diep
Love1997, 23 jaar · Bunschoten-Spakenburg
leuke spontane jongen, gezellig, mooi, lief
Mialovexx, 23 jaar · Melsbroek
Jij bent wel toe aan een vaste relatie en je fladdert daarbij zeker niet van vrouw tot vrouw. Je bent wel knap maar je gaat dat
MischaMolenaar, 23 jaar · s-Hertogenbosch
leuke jongens van rond mijn leeftijd. als je ouder bent dan moet je echt wel lekker wezen :p
NikitaRama, 22 jaar · Amsterdam
Beetje chillen Iemand, lekker mee stappen, iemand die vet grappig is, beetje van zelfde soort muziek houd.
Melkpak, 23 jaar · Goirle
Een leuke jonge die het leuk zou vinden om gezellig met mij contact te hebben, elkaar te leren kennen en het wie weet daarna