Als je op zoek bent naar een neukmaatje, dan ben ik er voor je. Ik weet zeker dat je van me gaat genieten en van de dingen die ik voor je kan doen. Ga je me nu een bericht sturen? Laten we deze snel doen.
Je hoeft geen gothic te zijn maar het is natuurlijk wel leuk. Je accepteert en respecteert het in ieder geval. Af en toe een lekker feest zie je wel zitten, maar het hoeft niet elke week. Ook al ben ik een gothic ik kan rustig thuis zitten met een kop thee op schoot en een leuk boek. Je doet je best met je studie
Ik wil een man die trouw aan me kan zijn. Een man die me nooit laat huilen alleen als het van geluk is. Ik wil iemand die me echt gelukkig kan maken. Iemand die denkt aan de toekomst.