Je hoeft geen gothic te zijn maar het is natuurlijk wel leuk. Je accepteert en respecteert het in ieder geval. Af en toe een lekker feest zie je wel zitten, maar het hoeft niet elke week. Ook al ben ik een gothic ik kan rustig thuis zitten met een kop thee op schoot en een leuk boek. Je doet je best met je studie en om een mooie toekomst op te bouwen.
Jij bent de rust zelve, lief en charmant. Je houdt van humor en een goed gesprek. Leeftijd is niet zo belangrijk maar wel dat je het allemaal serieus neemt met mij.
Ik wil een man die me kan veranderen en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Als je eerlijk bent en een leuke kerel die graag tijd doorbrengt met een vrouw zoals ik. Ik zal blij zijn als je dat doet. Stuur me gewoon een bericht en ik hoop dat we van elkaar mogen genieten.
Je kijkt positief naar het leven en bent zeer zorgzaam. Hopelijk heb je geen gemene trekjes zoals mijn ex-vriend enzo, want daar hou ik totaal niet van.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JanJans, 23 jaar · Elsendorp
chille gasten of mensen om lekker wat leuks mee te doen, feestjes, festivals dat soort dingen
SexyLexie95, 22 jaar · Jannum
Je bent altijd klaar om te neuken en je gaat ervoor zorgen dat je het goed doet. Je geniet van likken en je gaat dat doen op elke
Nerdy Me, 22 jaar · Massemen
Ik ben op zoek naar een liefhebbende, romantische, avontuurlijke, gepassioneerde man, Iemand die houdt van langdurige
SexySanne, 23 jaar · Heestert
Het knappe prins met veel energie, maar die mij ook tegengas kan geven. Ik heb gehoord dat soms rare dingen worden gevraagd,
Linnnnx, 23 jaar · Culemborg
Volgt
Michellexxxxx, 23 jaar · Gijzegem
Ik hoop hier een goede vent te vinden, een man die me altijd zijn echte gevoelens en acties laat zien. Ik ben niet op zoek naar
R11lleyy6, 23 jaar · Apeldoorn
Ik ben op zoek naar een aardige man die af en toe leuke dingen met me wil doen. Ik heb dat nodig, wat ontspanning in het weekend.