Een persoon die gemakkelijk kan zijn om plezier te hebben met ... betrouwbaar, respect hebben voor de vrouw, grappig, avontuurlijk. sportief en avontuurlijk ... hou van rondhangen met vrienden .
Ik vind het maar moeilijk hoor en als je alleen zeg ik zoek een leuk persoon is het ook zo uitgebreid nog niet. Dus verras jij me gewoon met een leuk bericht dan zien we vanzelf
Ik ben leergierig en jij wilt me van alles leren. Je bent wel ouder en heb een berg ervaring. Geef mij dan je harde paal en ik geef je een heerlijke pijpbeurt. Reken maar dat je die niet gaat vergeten!
Ik verwacht echt niet dat je voor mij op een kamp gaat wonen, wat ik wel verwacht is dat je de Roma cultuur respecteert en mij niet laat vervreemden van mijn familie. En ik verwacht dat je respecteert dat ik geen sex voor het huwelijk heb en dat ik tot een huwelijk bij mijn ouders blijf wonen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Alanatje, 22 jaar · Utrecht
Volgt
Nele1995, 22 jaar · Antwerpen
volgt
Zomerprinsesje, 23 jaar · Antwerpen
Je bent lief en attent, je kan genieten van kleine dingen en je houdt van romantiek. Je bent positief ingesteld en je kan problemen
Vandelaarluca, 23 jaar · Rotterdam
Verras me maar! Het liefst ben ik op zoek naar een ondeugende meid.. x
Laurakinky, 22 jaar · Arnhem
ook lekker geil, hoop ik ;)
Panterpoesj2013, 23 jaar · Breda
volgt
RedDevilin, 23 jaar · Akersloot
Liefst een joviale, romantische man met boergondische neigingen?
FreeNicole4U, 23 jaar · Punthorst
Jij bent graag dominant en bent tot alles in staat tussen de lakens. Voor jou bestaan er geen verrassingen en alles is oké