Ik wil een man die trouw aan me kan zijn. Een man die me nooit laat huilen alleen als het van geluk is. Ik wil iemand die me echt gelukkig kan maken. Iemand die denkt aan de toekomst.
Ik wil een man die me kan veranderen en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Als je eerlijk bent en een leuke kerel die graag tijd doorbrengt met een vrouw zoals ik. Ik zal blij zijn als je dat doet. Stuur me gewoon een bericht en ik hoop dat we van elkaar mogen genieten.
Ik verwacht echt niet dat je voor mij op een kamp gaat wonen, wat ik wel verwacht is dat je de Roma cultuur respecteert en mij niet laat vervreemden van mijn familie. En ik verwacht dat je respecteert dat ik geen sex voor het huwelijk heb en dat ik tot een huwelijk bij mijn ouders blijf wonen.