Je bent een leuke en aardige vent om mee samen te zijn, me aan het lachen te maken en te lachen, alle dingen te doen die ik leuk vind en nieuwe dingen met me te ontdekken, alles te suggereren wat je wilt.
Je hoeft geen gothic te zijn maar het is natuurlijk wel leuk. Je accepteert en respecteert het in ieder geval. Af en toe een lekker feest zie je wel zitten, maar het hoeft niet elke week. Ook al ben ik een gothic ik kan rustig thuis zitten met een kop thee op schoot en een leuk boek. Je doet je best met je studie
Ik ben er kaar voor, voor alles wat een leuke gozer voor mij zou willen doen. Ik ben er bijna zeker van dat dit zomaar eens een openbaring voor ons beide zou kunnen zijn. En natuurlijk zal ik ook alles voor jou doen!