Een energieke lekkere man die niet zo snel moe wordt. Een man die me kan laten schreeuwen en me kan brengen naar seksuele hoogten waar ik nooit eerder ben geweest. Een man die me weet te bekoren en domineren. Jij? Ik zoek een man tot maximaal 50 jaar, uiterlijk vind ik niet zo belangrijk! Uitstraling des te meer!
Ben jij ook zo hopeloos voorzichtig of heb jij juist meer ervaring op het dating gebied? Heb jij zoiets meid ik heb wel een tip of 3 voor je? Ben wel benieuwd naar je antwoord dan spreek ik je zo ik kijk er naar uit.
Ik zoek een man die me niet ongelukkig maakt en die zijn best doet om me gelukkig te maken. Ik vind het leuk om op ontdekking te gaan dus je mag me overal mee naar toe nemen, lekker spannend!