Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen. Niet opzoek naar huisje boompje beestje, maar wel de vertrouwdheid van een partner om je heen wensen.
Als je wilt dat we plezier hebben, weet ik zeker dat we van elkaar gaan genieten. Gaan we binnenkort stoute dingen doen? Maak je er maar vast klaar voor?
Ik hoop dat je me leuk zult vinden en eerlijk tegen me zegt, maak me niet voor de gek en laat me voor eens en voor altijd in mij geïnteresseerd zijn. Wees gewoon eerlijk of ik zal gekwetst raken.
Jij hoeft helemaal niet speciaal of uitermate bijzonder te zijn, zolang je maar bereid bent om met mij te gaan dansen en er een leuke tijd met mij van wilt maken! Dus, zullen we eens een nachtje gaan 'dansen'?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Belabel, 18 jaar · Amsterdam
Ben je in voor jonge meisjes zoals ik? Ik ben slechts 18, maar ik ben bereid om te leren en alles uit te proberen voor ervaring.
EmmaLove98, 19 jaar · Leermens
Ik zou graag een leuke kerel willen ontmoeten om mijn partner of vriend te worden. Je hoeft geen krijgskunstenaar te zijn
EmmaK63, 19 jaar · Baarlo
Ik hoop dat dit het begin is van iets geil voor mij. Ik ben bereid om tevreden te zijn met iemand die lief en goed voor me is.
Maari971203, 19 jaar · Tricht
Help jij me over mijn onzekerheid heen te komen? Haal jij me uit die welbekende schelp zodat ik zekerder ben over mezelf en
Stefanie6, 18 jaar · Apeldoorn
Volgt
HopHeatherHop, 19 jaar · Wilhelminadorp
Je gaat me meer leren over seks en je zou er alles aan doen om me bezig en goed opgeleid te houden!
Mmmiaah, 19 jaar · Uitgeest
Ik hou van een man die zo leuk is om bij te zijn, kan me veel leuke dingen leren om te doen. Ik ben zo opgewonden om te leren en te
LelyIris, 19 jaar · Kapellen
Ben je een spontane man. Jong of oud, het maakt mij niks uit. Zo lang je maar inhoud hebt, en niet saai bent.