Ik ben al een tijd single, maar zoek wel naar een leuke vent die me kan vermaken en opvrolijken. Ook al is het maar voor een dag, ik hou wel van de gezelschap.
Het zou natuurlijk fantastisch zijn de man van mijn dromen te vinden, misschien dat ie een apart persoon als mij wel leuk vind :p Misschien kunnen we dan ergens wat afspreken en elkaar interessante verhalen vertellen tijdens een borrel in de kroeg :)
GorgeousxGraci3, 26 jaar · Bronneger
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van creatieve mannen. Mannen die weten wat ze willen in het leven en daar ook voor gaan. Een carrière hoeft niet perse een leidinggevende topbaan te zijn, maar als je maar enthousiast bent over wat je doet en daar met energie over praat. Dat kan ook een hobby zijn natuurlijk als je werk ruk is.
Linnepinnn, 26 jaar · Diever
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Heeft ze nog niet ingevuld
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Oortje, 27 jaar · Lelystad
Jij bent een lekkere vent die geïnteresseerd is in heerlijke seks. Jij wil en kan ook vaker afspreken en je hebt veel
Maria287, 26 jaar · Heenvliet
Voor mij zou je zeker wat tijd vrij maken, ik weet zeker dat we veel stoute dingen samen kunnen, alles wat we maar willen! Wat
Fadowa, 27 jaar · Almelo
Volgt
Rozaliexxx, 27 jaar · Leisele
Je bent wat ouder dan mij maar niet zo oud dat je mijn opa kan zijn. Je bent rustig van aard en weet hoe mij een beetje af te remmen.
Kariii-, 26 jaar · Antwerpen
Ik ben op zoek naar een serieuze relatie, dus ik wil dat je er serieus mee om gaat over dit datingsysteem. Ik wil dat je een man
Hellebellie, 26 jaar · Kerkhove
Van humor houden en op zoek zijn naar serieus contact
Verwena , 26 jaar · Nijmegen
uh ik zoek en man voor een SEX RELATIE . uh niet te dik gezet maakt niet uit en niet te gespiert . uh piemel groten maakt niet zo
Bonny Sme, 27 jaar · Molenschot
Ik reageer misschien niet. Ik wil niet gemeen zijn hoor, maar als je smerig bent zal ik je rapporteren. Hopelijk kunnen we